رایزنی «برهم صالح» با شماری از رهبران کشورهای منطقه به مناسبت عید فطر

«برهم صالح»، رئیس جمهوری عراق در تماسی تلفنی با شماری از رهبران کشورهای اسلامی فرا رسیدن عید فطر را متقابلا به آنها تبریک گفت.

میدل ایست نیوز: «برهم صالح»، رئیس جمهوری عراق در تماسی تلفنی با شماری از رهبران کشورهای اسلامی فرا رسیدن عید فطر را متقابلا به آنها تبریک گفت.

برهم صالح در تماس تلفنی با «ملک سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه سعودی، شیخ «صباح الاحمد الجابر الصباح» امیر کویت، شیخ «تمیم بن حمد بن خلیفه آل ثانی» امیر قطر، «حمد بن عیسی آل خلیفه» پادشاه بحرین، «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، ضمن تبریک‌گویی و آرزوی سلامتی و صحت و پیشرفت و شکوفایی برای آنها و ملت‌های برادر از خداوند متعال خواست به مناسبت این عید سعید، خیر و برکات و ثبات را بر مسلمانان ارزانی دارد و کشورهای اسلامی و همه بشریت را از شر بیماری و همه‌گیری دور نگه دارد.

از سوی دیگر، رهبران کشورهای اسلامی نیز ضمن تبریک به رئیس جمهوری عراق به مناسبت حلول عید سعید فطر، برای وی بهترین‌ آرزوها کردند و از خداوند متعال خواستند ملت عراق را در پناه خود حفظ کند و رفاه، سربلندی و سرافرازی را نصیب ملت عراق گرداند.

در این تماس‌های تلفنی درباره مناسبات دوجانبه، تقویت راهکارهای همکاری در راستای منافع مشترک و نهادینه‌سازی امنیت و ثبات در منطقه گفت‌وگو کردند.

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
منبع
سایت ریاست جمهوری عراق
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن