ایران دو کشتی نظامی با نام های «سلیمانی» و «المهندس» می سازد

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران ایران، در مراسم رونمایی از قایق های نظامی جدید از ساخت دو کشتی نظامی با نام های سردار سلیمانی و ابو مهدی المهندس خبر داد.

میدل ایست نیوز: سردار «علی رضا تنگسیری»، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران ایران، امروز پنجشنبه از طراحی دو کشتی نظامی با نام های «سردار قاسم سلیمانی»، فرمانده سابق نیروی قدس سپاه پاسداران ایران و «ابو مهدی المهندس»، نایب رئیس الحشد الشعبی عراق خبر داد.

وی اشاره کرد که این دو کشتی نظامی که به نام این دو شهید مزین خواهد شد دارای جایگاه های پرواز و فرود بالگرد هستند.

تنگسیری در مراسم رونمایی از قایق های نظامی جدید گفت: «نیروی دریایی سپاه پاسداران ایران مجموعه از قایق های نظامی تندرو شامل 112 قایق نظامی موشک انداز از نوع «ذوالفقار»، «حیدر» و «میعاد» به ناوگان دریایی خود در خلیج اضافه کرده است.»

تنگسیری افزود که این قایق های تندرو نیروی تهاجمی نیروی دریایی سپاه پاسداران ایران در آب های خلیج را افزایش می دهد و در کنار امریکایی ها در هر کجا که باشند حضور خواهند داشت.

وی اشاره کرد که امریکایی ها حضور بیشتر سپاه ایران در آب های خلیج را حس خواهند کرد و تاکید کرد سپاه تهدید های امریکا را جدی می گیرد، از مرگ نمی ترسد و آماده فداکاری است و در هر درگیری سیلی محکمی به دشمن خواهد زد.

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
منبع
السومریة نیوز
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن