خبر اولسیاسی

دیدار الکاظمی از مقر فرماندهی عملیات مشترک برای اطلاع از آخرین تدابير نظامی علیه داعش+تصاویر

نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق با هدف اطلاع از آخرین عملیات های نظامی و پیگیری عناصر داعش از مقر فرماندهی عملیات مشترک عراق دیدار کرد.

میدل ایست نیوز: «مصطفی الکاظمی»، نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق امروز پنجشنبه از مقر عملیات مشترک عراق دیدار کرد.

به گزارش دفتر رسانه ای نخست وزیری عراق این دیدار با هدف اطلاع از آخرین عملیات های نظامی و پیگیری عناصر داعش انجام شد.

در بیانیه دفتر رسانه ای نخست وزیری عراق آمده است: «الکاظمی امروز با دیدار از مقر فرماندهی عملیات مشترک، از آخرین عملیات نظامی برای پیگیرد عناصر باقی مانده داعش در عراق براي تقویت امنیت و ثبت کشور مطلع شد.»

پس از نخست وزیری الکاظمی عملیات نظامی بسیاری علیه عناصر داعش انجام شد که از مهمترین آنها می توان به کشتن معتز الجبوری معاون، سرگرده داعش و بازداشت مسئول رسانه داعش در صلاح الدین اشاره کرد.

الکاظمی در این دیدار با تعدادی از مقامات نظامی و امنیتی نیز دیدار کرد و گفت: «توسعه نهادهای امنیتی و اصلاح آن از اولویت های برنامه دولت برای تقویت عملکرد دستگاه های امنیتی مختلف و تحقق تکامل مطلوب آن و عمل به این اصل که همه نیروهای نظامی و امنیتی در خدمت ملت و آرمان ها، وحدت، امنیت و حفاظت از مقدرات آنها هستند، است.»

وی ضمن تاکید بر تداوم عملیات نظامی تامین امنیت مرزها تاکید کرد كه هیچ طرف یا نیرویی حق ندارد خارج از چارچوب نظام باشد.

الکاظمی همچنین بر اهمیت هماهنگی میان نیروهای امنیتی اشاره کرد و افزود که این امر بازتاب مثبتی بر عملیات نظامی و امنیتی و اخراج تروریست ها دارد.

منبع
نخست وزیری عراق

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا