ستاد عملیات مشترک و الحشد الشعبی سالروز آزادی موصل را گرامی داشتند

الفیاض افزود که «نبود مهندس پیروزی ها، شهید حاج ابومهدی المهندس در این مناسب تاریخی مایه اندوه فراوان است» و تأکید کرده که المهندس پدر و فرمانده رزمندگان جان بر کف و سازنده پیروزی بود.

میدل ایست نیوز: ستاد عملیات مشترک عراق و فرماندهی الحشد الشعبی با صدور بیانیه های سالروز آزادی موصل از چنگ تروریست های داعش را گرامی داشتند.

در بیانیه ستاد عملیات مشترک عراق از نقش فتوای مرجعیت آگاه تقدیر و یاد شهدای جنگ با داعش گرامی داشته شده است.

در این بیانیه تأکید شده که این آزادی با همکاری و فداکاری مردم عراق و نیروهای ارتش و دستگاه مبارزه با تروریسم و پلیس فدرال و الحشد الشعبی و نیروهای پیشمرگه و دستگاه های اطلاعاتی و حمایت بزرگ نیروی هوایی ائتلاف بین المللی و رسانه های عراقی و قهرمانان جنگ روانی علیه داعش تحقق یافت.

این بیانیه افزوده که این پیروزی دستاوردی کاملا عراقی بود که به افسانه داعش پایان داد و جهان را مبهوت کرد و تأکید شده که باید این مناسبت را به خاطره ای ماندگار برای نسل های آینده جهت حفظ یکپارچگی و تقویت پیوندهای ملی تبدیل کرد.

«فالح الفیاض»، رئیس سازمان الحشد الشعبی نیز آزادی موصل را درخشان ترین حماسه تاریخ معاصر عراق خواند که به دست فرزندان عراق و با توکل آنان بر خداوند تحقق یافت.

در این بیانیه تأکید شده که این پیروزی چشمگیر بدون پاسخ مثبت فرزندان الحشد الشعبی به فتوای مرجعیت عالی شیعه و بدون فداکاری های همه نیروهای مسلح عراق به دست نمی آمد.

الفیاض افزوده که «نبود مهندس پیروزی ها، شهید حاج ابومهدی المهندس در این مناسب تاریخی مایه اندوه فراوان است» و تأکید کرده که المهندس پدر و فرمانده رزمندگان جان بر کف و سازنده پیروزی بود.

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن