کشف 20 موشک کاتیوشا در صلاح الدین/نتایج سومین مرحله از عملیات ابطال العراق اعلام شد

نیروهای امنیتی عراق امروز در عملیات های متعددی بسیاری از تجهیزات جنگی و پناهگاه های تروریستی را کشف کردند.

میدل ایست نیوز: واحد اطلاع رسانی امنیتی عراق امروز یکشنبه اعلام کرد نیروهای امنیتی عراق یک انبار موشک در زیر زمین را پیدا کردند.

این انبار زیر زمینی در استان صلاح الدین حاوی 20 موشک کاتیوشا بود.

واحد اطلاع رسانی امنیتی در بیانیه ای گفت: «نیروهای امنیتی عراق در چهارمین مرحله از عملیات ابطال العراق در بخش صلاح الدین این انبار زیر زمینی حاوی 20 موشک کاتیوشا را پیدا کردند.»

گفتنی است صبح امروز سومین مرحله از عملیات ابطال العراق در استان دیالی آغاز شد.

واحد اطلاع رسانی امنیتی درباره نتایج امروز سومین مرحله از عملیات ابطال العراق در استان دیالی گفت: «نیروهای واکنش سریع و تیپ مهمات و پلیس دیالی، یک کمربند انفجاری، 4 موشک و تعدادی تجهیزات پزشکی در منطقه شیخی، دو بمب در باغ های روستای شیخی که خنثی شد و یک بمب در باغ های اطراف روستای شیخی را یافتند.»

نیروهای امنیتی همچنین در محور پلیس دیالی تیپ مهمات ویژه نیز یک بمب، 3 پناهگاه تروریستی علاوه بر یک پناهگاه دیگر در میان روستای شیخی و بودجه که حاوی 4 خمپاره 90 میلیمتری، 9 جعبه خالی مهمات تیربار bkc و باند منطقه مین گذاری بود را کشف کردند.

تیپ تکاوران فرماندهی ستاد عملیات دیالی و تیپ 20 پلیس فدرال و تیپ 37 هم یک پناهگاه شامل تلفن همراه، بمب پلاستیکی حاوی ماده انفجاری c4، یک کمربند انفجاری، سیم مسی و کنترل انفجار بمب یافتند.

در محور نیروهای الحشد الشعبی نیز یک پناهگاه شامل مواد غذایی یافت شد که نیروهای الحشد الشعبی آن را تخریب کردند و در محور تیپ 18 پیاده نظام نیز یک پرتابگر موشک کشف کردند.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
بغداد الیومبغداد الیوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا