«الکاظمی» در بازدید از مقر وزارت کشور: اجازه نمی دهیم فشارهای سیاسی احزاب بر شما اعمال شود

نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق ضمن دیدن از مقر وزارت کشور تاکید کرد تلاش اطلاعاتی در کار وزارت کشور بسیار مهم است و باید در اولویت قرار بگیرد.

میدل ایست نیوز: «مصطفی الکاظمی»، نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق از مقر وزارت کشور دیدن کرد.

وی در این بازدید تاکید کرد که قهرمانان در وزارت کشور فداکاری های بزرگی در مبارزه با تروریسم و جنایت از خود نشان داده اند.

وی در حمایت از نیروهای وزارت کشور گفت هر که در وزارت کشور است نماینده قانون محسوب می شود و هر حمله به وی حمله به حکومت است.

الکاظمی در بازدید از مقر وزارت کشور گفت ما برای کار کردن و اصلاح اشتباهات فرصت داریم و زمانی که به آن اشتباهات اشاره می کنیم برای بخاطر عمل و پیشرفت است.

نخست وزیری عراق بیان کرد اجازه نمی دهیم فشارهای سیاسی از جانب احزاب و برخی عناصر اجتماعی بر شما اعمال شود، وظیفه شما این است که از همه و بدون هیچ دخالتی در کارتان حفاظت کنید.

الکاظمی در ادامه خطاب به کارکنان وزارت کشور گفت شما ماموریت ها و چالش های بزرگی در مقابله با تروریسم و جنایت دارید که حفاظت از انتخابات آتی و به وجود آوردن فرصتی عادلانه برای همه یکی از ماموریت هایی است که شما باید به نحو احسن آن را انجام دهید.

نخست وزیری عراق پایبندی به قوانین کار امنیتی، احترام به حقوق بشر و ایجاد اعتماد میان مردم بر اساس قانون و عدالت را از نیازهای اساسی کار در وزارت کشور عنوان کرد.

وی در پایان گفت تلاش اطلاعاتی در کار وزارت کشور بسیار مهم است و باید در اولویت کارهای شما قرار بگیرد.

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
منبع
بغداد الیوم
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن