«مصطفی الکاظمی»: برخی طرف‌ها از ناآرامی و آشوب ارتزاق می‌کنند/برای بازگرداندن اقتدار دولت سخت در تلاشیم

نخست‌وزیر عراق در جلسه هیات دولت اعلام کرد برخی طرف‌ها از ناآرامی و آشوب ارتزاق می کنند و ما با تمام توان برای بازگرداندن اقتدار دولت در تلاش هستیم.

میدل ایست نیوز: «مصطفی الکاظمی»، نخست‌وزیر عراق اعلام کرد برخی طرف‌ها از ناآرامی و آشوب ارتزاق می کنند و ما با تمام توان برای بازگرداندن اقتدار دولت و ارتقای روحیه نیروهای نظامی قهرمان‌مان که در مرحله گذشته دچار تزلزل شد، تلاش می‌کنیم.

به گزارش دفتر رسانه‌ای نخست‌وزیری عراق، الکاظمی در جلسه هفتگی هیات دولت با بیان اینکه ما عملیات‌هایی برای بازستاندن اقتدار دولت و اعمال قانون در دست اقدام داریم، اظهار داشت: وزرا باید به مطالبات تظاهرات‌کنندگان گوش فرا دهند و ضمن اتخاذ اقدامات فوری با صراحت درباره چالش‌های کشور با افکار عمومی سخن بگویند.

نخست‌وزیر عراق با اشاره به اینکه ما نباید اجازه دهیم که اقدامات بروکراتیک به مانعی در مسیر تحقق برنامه‌های دولت تبدیل شود، اظهار داشت: تصمیماتی برای تکمیل نهایی پروژه‌هایی که ارتباط مستقیمی با شهروندان دارد، در هیات دولت اتخاذ شده است و وزرا باید به صورت مداوم این پروژه‌ها را پیگیری کنند و گزارشی از روند اجرای آن ارائه دهند.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا