الکاظمی در استان میسان: وجود پروژه‌های معوقه از سال 2008 تا به امروز معقول نیست

نخست‌وزیر عراق در سفر به استان میسان در دیدار با روسای ادارات حوزه خدمت‌رسانی تاکید کرد میسان شایسته تلاش‌های استثنائی ما برای خدمت‌رسانی به مردم فداکار این استان است.

میدل ایست نیوز: «مصطفی الکاظمی»، نخست‌وزیر عراق در سفر به استان میسان در دیدار با روسای ادارات حوزه خدمت‌رسانی تاکید کرد میسان شایسته تلاش‌های استثنائی ما برای خدمت‌رسانی به مردم این استان فداکار است.

به گزارش سایت نخست‌وزیری عراق، الکاظمی تصریح کرد: ما نیازمند هم‌افزایی تلاش‌ها برای امنیت این استان هستیم و بیشتر ناامنی‌ها در سایه منازعات عشیره‌ای اتفاق می افتد، عشایر اصیل ما در کمک به دولت برای بسط امنیت و ثبات لحظه‌ای تاخیر نخواهند داشت.

وی اظهار داشت: سوء برنامه‌ریزی شمار زیادی از پروژه‌ها در استان‌ها را تحت الشعاع قرار داده و منجر به توقف آن و دیرکرد آن شده است، باید تیم‌ کاری متخصص و استثنائی برای هموارسازی همه موانع وجود داشته باشد.

نخست وزیر عراق ادامه داد: نیاز مبرمی به تدوین استراتژی‌ها و جایگزین‌های نوین و به‌روز در خدمات و زیرساخت‌ها با هزینه‌های پایین داریم.

الکاظمی در پایان اظهار داشت: وجود پروژه‌های به تعویق انداخته از سال 2008 میلادی تا به امروز امری معقول نیست و کمترین توصیفی که می توان از آن کرد، این است که تخلفی بزرگ در حق شهروندان و حق‌شان در برخورداری از خدمات است.

نخست وزیری عراق امروز چهارشنبه برای اطلاع از وضعیت امنیتی و خدماتی استان میسان، وارد این استان شده است.

یک منبع مطلع گفت که الکاظمی از پروژه بزرگ آب العمارة بازدید خواهد کرد تا ضمن اطلاع از روند کار پروژه دستورات لازم را صادر کند.

وی افزود که الکاظمی به تالاب های شهر الکحلاء نیز خواهد رفت و در بخش دیگری از سفر با شیوخ عشایر در این استان دیدار خواهد کرد.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا