تحصن دانش‌آموختگان دانشکده‌های مهندسی عراق در بغداد+فیلم و تصاویر

دانش‌آموختگان دانشکده‌های مهندسی در دانشگاه‌های مختلف عراق از چند روز پیش در برابر سندیکای مهندسان در بغداد تحصن کرده‌اند.

میدل ایست نیوز: دانش‌آموختگان دانشکده‌های مهندسی در دانشگاه‌های مختلف عراق از چند روز پیش در برابر سندیکای مهندسان در بغداد تحصن کرده‌اند و خواستار مدنظر قرار دادن حق خود در استخدام‌ها و فراهم‌آوری فرصت‌های شغلی در ادارات دولتی و سازمان‌های خصوصی هستند.

در همین رابطه، «احمد عامر طارق»، نماینده فارغ التحصیلان دانشکده‌های مهندی در گفت‌وگو با پایگاه خبری بغداد الیوم تصریح کرد: دانش‌آموختگان دانشکده‌های مهندسی در دانشگاه‌های دولتی و غیردولتی تصمیم گرفته‌اند تا زمان تحقق مطالبات‌شان در برابر سندیکای مهندسان در بغداد تحصن کنند.

وی افزود: ده‌ها تن از دانش‌آموختگان به نمایندگی از هزاران تن از دوستان خود تحصن کرده‌اند و خواستار تحقق مطالبات خود از جمله استخدام دائمی در وزارتخانه‌های دولتی هستند و خواسته‌های دیگری هم دارند که پس از تحقق خواسته نخست به سندیکای مهندسان ارسال خواهد شد.

یکی دیگر از تحصن‌کنندگان دانشکده‌های مهندسی هم اظهار داشت: عدم پاسخگویی به مطالبات‌شان به معنای شروع تحصن ادامه‌دار است.

 

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
بغداد الیوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا