مقابله ارتش سوریه با حمله شبه نظامیان داعش در حماه

ارتش سوریه با حمله برخی تشکیلات تروریستی در محورهایی از حومه شرقی السلمیة در حماه مقابله کرد.

میدل ایست نیوز: ارتش سوریه با حمله ای برخی گروه های مسلح وابسته به گروه تروریستی داعش در استان حماه مقابله کرد.

شبکه الاخباریه سوریه اعلام کرد که ارتش این کشور با حمله برخی تشکیلات تروریستی در محور منطقه الفاسدة و کوهستان التناهج و توینان در حومه شرقی السلمیة مقابله کرد.

در همین راستا خبرگزاری اسپوتنیک روسیه نیز تایید کرد که برخی هسته های تروریستی داعش به مواضع ارتش سوریه در محور های توینان، الفاسده و التناهج در ناحیه السعن حومه شرقی حماه حمله کردند.

ک منبع میدانی در گفت وگویی با اسپوتنیک تاکید کرد که برخی افراد مسلح تلاش کردند تا حمله ای به مواضع ارتش در محور توینان، الفاسده و التناهج ترتیب دهند اما نیروهای دولتی توانستند این مجموعه مسلح را شناسایی کرده و درگیری شدیدی میان دو طرف رخ داد و منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از تروریست ها شد و سایر تروریست ها نیز به سمت بیابان حماه عقب نشینی کردند.

این منبع اشاره کرد که جنگنده های سوری، در حملات هوایی، خطوط امدادی تروریست ها و تجهیزات آنها را هدف قرار دادند.

پیش از این و به گزارش روزنامه الوطن سوریه، برخی گروه های مسلح ناشناس که احتمالا عضو گروه تروریستی داعش بودند به روستای الخفیه در ناحیه السعن حومه شمال شرقی السلمیه حمله کردند.

منبع میدانی به الوطن گفته بود که این افراد مسلح یک نفر را به شهادت رسانده، روستا را به آتش کشاندند و با از بین بردن حیوانات اهلی، خودروهای اهالی را سرقت کردند.

هر از چندگاهی برخی گروه های مسلح به روستاهای حومه شمالی حماه حمله کرده و اقدام به غارت، سرقت و قتل می کنند.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا