«مصطفی الکاظمی»:برنامه‌ریزی نامناسب گذشته منجر به انباشت مشکلات بزرگ بر دوش دولت شده است

نخست‌وزیر عراق در نشستی با برخی وزرا و مسئولان دولتی به بررسی راهکارهای حل معضل بیکاری و بکارگیری جوانان جویای کار پرداخت.

میدل ایست نیوز: «مصطفی الکاظمی»، نخست‌وزیر عراق در نشستی با برخی وزرا و مسئولان دولتی به بررسی راهکارهای حل معضل بیکاری و بکارگیری جوانان جویای کار پرداخت.

الکاظمی در این نشست بر عزم دولت برای یافتن راه‌حل‌های کارساز برای بحران‌های کنونی و اهمیت مقابله با چالش‌های مالی، اقتصادی و اپیدمیک و تبدیل آن به فرصت‌های برای اصلاح و توسعه تاکید کرد.

نخست‌وزیر عراق ادامه داد: راهکارها باید واقع‌بینانه، عملی و قابل اجرا باشند چرا که برنامه‌ریزی نامناسب گذشته منجر به انباشت مشکلات بسیار بر دوش دولت شده که نیازمند راه‌حل‌ها و تلاش‌های مستمر برای تغییر این وضعیت اشتباه است که کشور اکنون در مسیر آن حرکت می‌کند.

در این نشست، پیشنهادهایی در رابطه با استقراض، اشتغال‌زایی در بخش خصوصی، بکارگیری جوانان، راهکارهای حمایت از این قشر حساس و مهم و برنامه اصلاحات دولت مطرح و گفت‌وگو شد.

وزرای نفت،دارایی، برنامه ریزی، آموزش عالی، رئیس بانک مرکزی، رئیس شورای فدرال خدمات‌، مدیر دفتر نخست وزیری و دبیر هیات دولت در این نشست حضور داشتند.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
بغداد الیوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا