خبر اولسیاسی

کتائب حزب الله: اگر دشمن، گروههای مقاومت را فریب دهد، توقف مشروط حملات لغو می شود

مسئول نظامی کتائب حزب‌الله عراق در ارتباط با مسئله اخراج نظامیان آمریکا از خاک عراق هشدار داد که اگر به الحشد الشعبی خیانت شود، فرصت مشروط را لغو خواهند کرد.

میدل ایست نیوز: «ابو علی العسکری»، مسئول نظامی کتائب حزب الله امروز دوشنبه تاکید کرد مجاهدان باید در آمادگی کامل برای عملیات زمینی و هوایی در صورت از سرگیری حملات علیه نیروهای امریکایی باشند.

وی با انتشار توئیتی از همه مجاهدان خواست به عملیات شناسایی و آماده سازی سلاح مستقیم و غیر مستقیم علیه همه مواضع دشمن و پایگاه ها و تجهیزات نظامی چه بر روی زمین و چه آنهایی که بر فراز آسمان حاکمیت عراق را نقض می کنند، ادامه دهند.

العسکری افزود که همه باید در صورت آغاز عملیات مهلک و گسترده علیه دشمن در آمادگی کامل باشند.

این مسئول در ادامه بیان کرد دشمن فقط در صورت اجرای جدول زمان بندی خروج از عراق می تواند خود را نجات دهد.

مسئول نظامی کتائب حزب الله از مجاهدان خواست تا بر سر ورود مداوم دشمن صهیونیستی به برخی پایگاه های امریکایی در کشور متمرکز شوند.

العسکری عنوان کرد مجاهدان باید به صورت روزانه تعرض صهیونیستی امریکایی به حریم هوایی عراق را به اطلاع ملت عراق برسانند و به صورت هفتگی نیز گزارشی از فعالیات های مخربانه و دستگاه های اطلاعاتی امریکا و تعداد نظامیان امریکایی، سلاح و تحرکاتشان ارائه کنند.

وی تاکید کرد که گروه های مقاومت عراق تاکید می کنند که فرصت مشروط اعطا شده به دشمن، اگر مورد فریبکاری و تعلل قرار بگیرد، ملغی خواهد شد.

منبع
شفق نیوز

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا