«بشار رسن» از پرسپولیس جدا شد

هافبک عراقی تیم ایرانی پرسپولیس از این تیم خداحافظی کرد.

میدل ایست نیوز: «بشار رسن»، هافبک عراقی تیم ایرانی پرسپولیس با انتشار پیامی در اینستاگرام از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

او این تصمیم را 24 ساعت پس از بازگشتش از قطر به تهران در حالی علنی کرده که پیشتر در گفت وگو با خبرنگاران گفته بود که به زودی تصمیمش درباره ماندن یا رفتن از پرسپولیس را قطعی خواهد کرد.

بشار در پیام اینستاگرامی‌ ای که دقایقی پیش منتشر کرد، ضمن خداحافظی از هواداران پرسپولیس، دلایلی برای اعلام این تصمیم نوشته که خلاصه آن نیاز خانواده به درآمد بیشتر از سوی اوست.

این بازیکن که بعد از بازگشت پرسپولیسی ها از قطر در دوحه مانده بود، در این کشور با نمایندگان برخی تیم ها به مذاکره نشسته و ظاهراً با تیم القطر به توافق رسیده است تا با مبلغی حداقل دو برابر پرسپولیس به این تیم بپیوندد.

رسن در این رابطه گفت: «در سه سالی که در پرسپولیس بودم، بدون حقوق یا با حقوق، با مصدومیت و حتی بعد از فوت مادرم به عشق هواداران و با قلبم برای پرسپولیس بازی کردم.»

بشار در پیامش اعلام کرده است که با وجود عمل کردن باشگاه به تعهداتش، به دلیل نیاز خانواده اش به درآمد بیشتر، از این باشگاه جدا خواهد شد. او از هواداران خواسته است که در این باره کسی را مقصر ندانند.

صفحه ویژه جام جهانی قطر جام جهانی
منبع
السومریة نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا