تکذیب شایعات حمله راکتی به منطقه خضراء و درگیری میان الحشد الشعبی و نیروهای امنیتی در استان صلاح الدین

ستاد عملیات مشترک عراق با صدور بیانیه ای شایعات مربوط به حمله راکتی به منطقه خضراء و درگیری میان نیروهای الحشد الشعبی و نیروهای امنیتی عراق در استان صلاح الدین را تکذیب کرد.

میدل ایست نیوز: ستاد عملیات مشترک عراق با صدور بیانیه ای شایعات مربوط به حمله راکتی به منطقه خضراء و درگیری میان نیروهای الحشد الشعبی و نیروهای امنیتی عراق در استان صلاح الدین را تکذیب کرد.

در این بیانیه که در ساعات پایانی روز شنبه (17 اکتبر) منتشر شده، تأکید شده که شایعات مطرح شده در شبکه های اجتماعی درباره حمله راکتی به منطقه خضراء و درگیری میان نیروهای الحشد الشعبی و نیروهای امنیتی عراق در منطقه بلد در استان صلاح الدین (مرکز آن: تکریت) بی اساس است.

روستای الفرحاتیه در شهر بلد در جنوب استان صلاح الدین روز گذشته شاهد ربوده شدن 12 تن بود که یک ساعت بعد اجساد 8 تن از ربوده شدگان در حالی که به سر  و سینه آنها تیراندازی شده بود کشف شد.

این حادثه بازتاب بسیار وسیعی در جامعه عراق و شبکه های اجتماعی داشته است. در پی این حادثه نخست وزیر عراق در رأس هیئتی از وزرا و مقامات امنیتی برای پیگیری این پرونده وارد استان صلاح الدین شد.

ستاد عملیات مشترک عراق در بیانیه خود از همگان خواسته که به شایعات توجه نکنند و از انتشار آنها خودداری کنند.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
خبرگزاری رسمی عراق

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا