آغاز عملیات «ثأر الشهداء» در انتقام از خون شهدای انفجار بغداد

دستگاه مبارزه با تروریسم عراق، عملیات ثأر الشهداء برای انتقام از خون شهدای حادثه انتحاری روز گذشته بغداد را آغاز کرد.

میدل ایست نیوز: دستگاه مبارزه با تروریسم عراق امروز جمعه از آغاز عملیات «ثأر الشهداء» (انتقام خون شهدا) با هدف به هلاکت رساندن بقایای گروه تروریستی داعش خبر داد.

دستگاه مبارزه با تروریسم عراق گفت که به دستور فرمانده کل نیروهای مسلح و نظارت مستقیم رئیس این دستگاه، یگان های شجاع دستگاه مبارزه با تروریسم در عملیات ویژه، سریع و با اطلاعات دقیق و با دستورهای قضایی اقدام به از بین بردن تروریست های باقیمانده در عراق می کنند.

در بیانیه دستگاه مبارزه با تروریسم عراق آمده است: نیروهای قهرمان ما توانستند شماری از تروریست ها را در استان بغداد منطقه باب المعظم، استان الانبار شهر عامریه و الفلوجه و استان کرکوک در منطقه دور الفیلق را که با تروریست های تکفیری داعش ارتباط داشتند، سرنگون کنند.

در ادامه بیانیه آمده است که دستگاه مبارزه با تروریسم همواره و همچنان در سراسر عراق و با قدرت تمام بقایای داعش را به هلاکت می رساند و به ملت عراق وعده می دهد که طی ساعات و روزهای آتی عملیات ویژه بیشتری انجام دهد.

پیش از این و در روز گذشته دو انتحاری در مرکز بغداد خود را منفجر کردند و امروز صبح گروه تروریستی داعش مسئولیت این انفجارها را برعهده گرفت.

نخست وزیری عراق و فرمانده کل نیروهای مسلح داعش را به انتقام سخت و تکان دهنده تهدید کرد و در پی این حادثه شماری از فرماندهان امنیتی و نظامی عالی رتبه را عزل و نصب کرد.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
بغداد الیوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا