جنبش فتح فلسطین فردا را اعتصاب عمومی اعلام کرد

جنبش آزادی‌بخش فلسطین در سایه تشدید حملات اسرائیل علیه نوار غزه و سیاست کوچ اجباری در بیت‌المقدس از برگزاری اعتصاب عمومی خبر داد.

میدل ایست نیوز: جنبش آزادی‌بخش فلسطین «فتح» در سایه تشدید حملات اسرائیل علیه نوار غزه و سیاست کوچ اجباری در بیت‌المقدس از برگزاری اعتصاب عمومی خبر داد.

در بیانیه فتح آمده است، در سایه افزایش روند حملات اسرائیل علیه مردم مقاوم ما در نوار غزه و تداوم سیاست کوچ اجباری و یهودی‌سازی در بیت المقدس اشغالی و در دفاع از کرامت مردم‌مان، جنبش اعلام می‌کند که فردا مورخه 18 ماه مه در استان‌های شمالی اعتصاب عمومی و فراگیر خواهد بود تا همه مردم در فعالیت‌های ملی و رویارویی با اشغالگران در نقاط تماس و درگیری با آنها شرکت کنند.

فتح در ادامه افزوده که از این فرصت استفاده کرده و بر موارد ذیل تاکید می‌کنیم:

-مردم ما در همه زمینه‌ها و سطوح درگیر نبردی سرنوشت‌ساز هستند و این امر مستلزم تحکیم وحدت داهلی و توسعه دایره درگیری با دشمن است..

-ما از همه گروه‌ها و نهادهای مردمی و سندیکاها می‌خواهیم که فردا برای یاری مردم نوار غزه و بیت المقدس شریف در همه استان‌ها وارد میدان شوند.

-اشغالگران اکنون در وضعیتی شکننده و سردرگم به سر می‌برند و تلاش دارند با قتل و بمباران، آن را جبران کنند اما با وحدت، ایمان و اراده مردم فلسطین شکست خواهند خورد.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا