فرمانده سپاه ایران: پس از خرابکاری در نطنز، کارخانه موشک‌سازی اسرائیل منهدم، پالایشگاه حیفا منفجر و مجموعه دفاعی رافائل دچار آتش‌سوزی شدند

فرمانده سپاه پاسداران ایران گفت که بعد از خرابکاری در نطنز، کارخانه موشک‌سازی اسرائیل منهدم، پالایشگاه حیفا منفجر و مجموعه دفاعی رافائل دچار آتش‌سوزی شد.

میدل ایست نیوز: سرلشکر «حسین سلامی»، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: بعد از خرابکاری در نطنز، کارخانه موشک‌سازی اسرائیل منهدم، پالایشگاه حیفا منفجر و بزرگترین مجموعه دفاعی این رژیم به نام “رافائل” دچار آتش‌سوزی و امنیت اسرائیل با شکستی بی‌پایان مواجه شده‌ است.

به گزارش اسپوتنیک عربی به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) وی در تجمع مردم تهران که در حمایت از مردم فلسطین برگزار شد، گفت: رژیم صهیونیستی فکر می کرد از مرز تهدیدات عبور کرده و آسیب ناپذیر شده و در نتیجه فلسطین به فراموشی سپرده شده است و خیال می کرد می‌تواند فلسطین را پایگاه رژیم صهیونیستی قرار دهد.

وی افزود: 2 سالی بود که صهیونیست ها در امور کشورها دخالت کرده و برای صنعت هسته ای ما مشکل ایجاد و تصور می کردند سیستم امنیت ملی رژیم صهیونیستی آسیب نمی بیند اما ناگهان صحنه عوض شد؛ کشتی های آنها مورد حمله قرار گرفت که این ماجرا مربوط به 3 ماه گذشته است.

سرلشکر سلامی اظهار داشت: بعد از خرابکاری در نطنز، کارخانه موشک سازی آنها منهدم، پالایشگاه حیفا منفجر و بزرگترین مجموعه دفاعی به نام رافائل دچار آتش سوزی و امنیت رژیم صهیونیستی با شکستی بی پایان مواجه شده است.

فرمانده کل سپاه ایران با بیان اینکه بعد از 60 سال برای اولین بار هزاران موشک به سمت تل آویو شلیک شد، گفت: بیش از 2 سوم شهرهای صهیونیستی با شراره های موشک های فلسطینی از سمت غزه مورد حمله قرار گرفت و هیچ جای امنی برای صهیونیست ها باقی نمانده و این در حالی است که همه سامانه های پدافند ضد موشکی رژیم صهیونیستی در قبال هزاران موشک فلسطینی نتوانستند کاری کنند.

وی تصریح کرد: اسرائیل در غزه تنها توانست پنج دقیقه در قبال غزه مقاومت کند؛ فلسطین فقط فلسطین نیست و همه ملت اسلامی است.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه شکست امروز اسرائیل نشان از شکست آمریکا است، تصریح کرد: اگر فلسطینی ها شهید شوند نهال های مقاومت می روید؛ امروز فلسطین جهانی است و جغرافیای آن دیگر نوار غزه نیست.

فرمانده کل سپاه ایران افزود: اگر به یمن هم نگاه کنید شاهد پیروزی‌های خوبی هستیم؛ این تصویر هر نقطه ای است که آمریکا می‌خواهد در آنجا عملیات کند.

همایش مردمی «فلسطین تنها نیست» با حضور صدها نفر از مردم تهران در میدان امام حسین (ع) در مرکز شهر در حمایت از مردم مظلوم فلسطین عصر روز گذشته برگزار شد.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
اسپوتنیک عربی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا