بیانیه دستگاه اطلاعات ملی عراق درباره ترور افسر اطلاعاتی در شرق بغداد

دستگاه اطلاعات ملی عراق با صدور بیانیه‌ای ضمن ابراز تسلیت به مناسبت ترور سرهنگ نبراس فرمان شعبان، تاکید کرد: وی نقش برجسته‌ای در مبارزه با تروریسم داشت.

میدل ایست نیوز: دستگاه اطلاعات ملی عراق با صدور بیانیه‌ای ضمن ابراز تسلیت به مناسبت ترور سرهنگ نبراس فرمان شعبان، تاکید کرد: وی نقش برجسته‌ای در مبارزه با تروریسم داشت.

در بیانیه دستگاه اطلاعات ملی عراق آمده است، صبح امروز کینه‌توزان در بغداد در تلاشی مذبوحانه برای دلسرد کردن این دستگاه امنیتی در ادای مسئولیت ملی‌اش سرهنگ نبراس شعبان را ترور کردند.

در ادامه این بیانیه آمده است، خون این شهید، چراغی پرفروغ برای ادامه مسیر و انتقام از قاتلان و جنایتکارانی که تلاش دارند تا اراده دولت را سلب کرده و همت نیروهای امنیتی را تضعیف کنند، خواهد بود.

در بخشی دیگر از این بیانیه آمده است، شهید نبراس صبح امروز توسط عناصر مسلح در منطقه البلدیات در شرق بغداد ترور شد، وی پیشتر مدیر اداره اطلاعات منطقه الرصافه بود و پیش از ترور، عهده‌دار منصب معاونت مدیر نظارت در دستگاه اطلاعاتی بود.

در پایان این بیانیه آمده است، شهید نبراس با عناصر مسلح درگیر شد و با آنها به تبادل تیراندازی پرداخت اما فرد مسلحی ناگهان از خودروی دوم که سلاح کلاشینکوف در اختیار داشت، چندین تیر به سمت وی شلیک شد که در جا به شهادت رسید.

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
منبع
بغداد الیومالفرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا