ائتلاف تحت رهبری الخنجر: در تفاهم با ائتلاف الحلبوسی به مراحل خوبی رسیده‌ایم

سخنگوی ائتلاف عزم به رهبری الخنجر اعلام کرد در مذاکرات با ائتلاف تقدم به رهبری الحلبوسی به مراحل خوبی رسیده‌ایم.

میدل ایست نیوز: «صلاح الجبوری»، سخنگوی ائتلاف عزم به رهبری «خمیس الخنجر» اعلام کرد در مذاکرات با ائتلاف تقدم به رهبری «محمد الحلبوسی» به مراحل خوبی رسیده‌ایم.

الجبوری تصریح کرد: ائتلاف عزم در تفاهم با ائتلاف تقدم درباره طرح همکاری آتی، برنامه‌ها و اولویت‌های مناطق آزاد شده از چنگال تروریسم و یکپارچگی مواضع برای دستیابی به اهداف اصلی نظیر پرونده ناپدیدشدگان، بازگرداندن آوارگان و مناطق ممنوعه برای ورود اهالی و عمران و سازندگی مناطق آزاد شده و رعایت انصاف در حق اهالی آن به مراحل خوبی رسیده است.

الجبوری در ادامه تاکید کرد ائتلاف عزم به برقراری روابط همه جانبه با دیگر ائتلاف‌های پیروز در انتخابات اخیر ادامه می دهد و درصدد بررسی همه ایده‌های مطرح شده از سوی فراکسیون‌ها و ائتلاف‌های پیروز است.

سخنگوی ائتلاف الخنجر تاکید کرد این ائتلاف همچنان خروجی فرایند انتخابات را زیر نظر دارد و منتظر حل واقعی موارد بسیار همراه با اعلام نتایج انتخابات است.

وی در پایان اظهار داشت: افراد مسئول اعلام رویکردهای ائتلاف عزم منحصرا خمیس الخنجر رئیس ائتلاف، خالد العبیدی، رئیس هیات سیاسی ائتلاف و سخنگوی این ائتلاف است و از رسانه‌ها انتظار می رود در انتقال اخبار و انتشار آن دقت لازم را به عمل آورند.

 

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا