سفر استاندار اربیل به آذربایجان غربی برای بررسی پرونده‌های تجاری و اقتصادی

امید خوشناو در سفر به استان آذربایجان غربی در ایران با استاندار آن درباره تحکیم روابط تجاری و اقتصادی بین ایران و اقلیم کردستان گفت وگو کرد.

میدل ایست نیوز: «امید خوشناو»، استاندار اربیل مرکز اقلیم کردستان عراق در سفر به استان مرزی آذربایجان غربی در ایران با «محمد صادق معتمدیان»، استاندار آذربایجان غربی دیدار و درباره تحکیم روابط تجاری و اقتصادی بین ایران و اقلیم کردستان در گذرگاه مرزی حاج عمران – تمرچین گفت وگو کرد.

در بیانیه استانداری اربیل آمده است که امید خوشناو و هیئت همراه در چارچوب سفر به ایران به استان آذربایجان غربی (ارومیه) رفته و مورد استقبال گرم استاندار آن قرار گرفتند.

بیانیه مذکور افزوده است که در این دیدار که با حضور نصر الله رشنودی، سرکنسول ایران در اربیل و شماری دیگر از مقامات منطقه برگزار شد، استاندار آذربایجان غربی بر تحکیم روابط بین دو استان و تقویت جریان تجاری و اقتصادی بین ایران و اقلیم کردستان از طریق گذرگاه مرزی حاج عمران – تمرچین تاکید و آمادگی خود برای همه نوع همکاری و ارائه تسهیلات در این زمینه را اعلام کرد.

خوشناو هدیه استانداری اربیل به استاندار آذربایجان غربی را تحویل داد و از او رسما برای سفر به اربیل مرکز اقلیم کردستان عراق دعوت کرد.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
شفق نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا