رئیس الحشد الشعبی: پژواک جنایت ترور شهیدان سلیمانی و المهندس هر روز بیشتر می شود

فالح الفیاض، رئیس الحشد الشعبی در بیانیه ای به مناسبت دومین سالگرد شهادت شهیدان سلیمانی و المهندس گفت: ملت ما روز گذشته پیام خود را به دولت امریکا بابت جنایت فجیعش رساند.

میدل ایست نیوز: «فالح الفیاض»، رئیس الحشد الشعبی عراق گفت پس از شهادت شهیدان سلیمانی و المهندس در فرودگاه بغداد، اوضاع همانند پیش از آن نیست.

وی در بیانیه ای به مناسبت دومین سالگرد شهادت شهیدان سلیمانی و المهندس گفت: فرماندهان پیروزی را به یاد می آوریم و نسل هایمان را با ارزش های والایی که داشتند، تربیت می کنیم؛ فرماندهان پیروزی در هر لحظه و دقیقه، آماده شهادت بودند.

الفیاض در ادامه افزود: ملت ما روز گذشته پیام خود را به دولت امریکا بابت جنایت فجیعش رساند.

رئیس الحشد الشعبی با اشاره به اینکه پژواک جنایت ترور فرماندهان پیروزی هر روز بیشتر می شود، تاکید کرد که اوضاع پس از شهادت شهیدان سلیمانی و المهندس، همانند پیش از آن نیست.

پیش از این «قاسم الاعرجی»، مشاور امنیت ملی عراق نیز با انتشار توئیتی گفت: با توجه به شرایط کشور و منافع ملت، باید در چنین حوادث خطرناکی از حکمت، عقلانیت و صبر پیروی کرد.

شهید سردار قاسم سلیمانی، فرمانده سابق نیروی قدس سپاه ایران و شهید ابو مهدی المهندس، نائب رئیس سابق الحشد الشعبی عراق بامداد 3 ژانویه 2020 در حمله پهپادی امریکا به خودرویشان در نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
السومریة نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا