روند ساخت درمانگاه هلال‌ احمر ایران در کربلا سرعت می‌گیرد

رئیس جمعیت هلال‌ احمر ایران در دیدار با تولیت عتبه حسینی اعلام کرد که تلاش این جمعیت، سرعت بخشیدن به مراحل ساخت درمانگاه هلال احمر ایران در کربلا است.

میدل ایست نیوز: «پیرحسین کولیوند» رئیس جمعیت هلال‌ احمر ایران در سفر به کربلا و دیدار با تولیت عتبه حسینی اعلام کرد که تلاش هلال‌احمر ایران، سرعت بخشیدن به مراحل ساخت درمانگاه این جمعیت در کربلا با هدف ایجاد تحول کیفی در ارائه خدمات درمانی به زائران حسینی است.

کولیوند همچنین خاطرنشان کرد که در جلسه‌ با وزیر بهداشت عراق، مقرر شد تا وزارت بهداشت عراق در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی در کربلا ورود بیشتری نسبت به قبل داشته باشد تا در کنار تولیت عتبه مقدسه حسینی خدمت‌رسانی بهداشتی و درمانی به زائران قوت بیشتری بگیرد.

«سید جعفر الموسوی» تولیت عتبه حسینی هم با تأکید بر گسترش همکاری‌ها با طرف ایرانی گفت که این عتبه برای تقویت همکاری‌ها و توسعه خدمت‌رسانی بهداشتی و درمانی به زائران آماده است.

دیدار رئیس جمعیت هلال احمر ایران و تولیت عتبه مقدس علوی

رئیس جمعیت هلال احمر ایران همچنین با تولیت عتبه مقدس علوی دیدار کرد و با قدردانی از همکاری، مشارکت و حمایت تولیت، بر استمرار و افزایش همکاری‌های مشترک جمعیت هلال احمر ایران و عتبه مقدس علوی برای خدمت‌رسانی به زائران تاکید کرد.

پیشتر هلال‌ احمر ایران و هلال‌ احمر عراق با حضور روسای دو جمعیت، با یکدیگر تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

این تفاهم‌نامه 10 ساله که در 7 ماده و یک مقدمه تنظیم شده با هدف ایجاد چارچوب همکاری مشترک و هماهنگی دو جانبه میان دو جمعیت هلال احمر ایران و عراق امضا شد.

 

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
خبرگزاری ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا