هشدار سپاه پاسداران ایران به عراق

سخنگوی سپاه پاسداران ایران به عراق هشدار داد که اگر این کشور برای برچیدن آنچه وی مقرهای موساد خواند کاری نکند، ایران دوباره پاسخ خواهد داد.

میدل ایست نیوز: سخنگوی سپاه پاسداران ایران با تاکید بر هشدار مکرر تهران به مقامات اقلیم کردستان عراق درباره چند مقر که وی آنها را متعلق به موساد در این منطقه خواند، تاکید کرد که اگر عراق برای برچیدن این مقرها کاری نکند، ایران دوباره پاسخ خواهد داد.

«رمضان شریف» سخنگوی سپاه پاسداران ایران تاکید کرد که این حق طبیعی ماست که هر مقری که از آن حمله‌ای امنیت ایران را هدف قرار دهد، تخریب کنیم و این یک خط قرمز است.

شریف افزود که سفیر ایران در عراق اعلام کرده که چندین بار به اقلیم کردستان عراق درباره وجود “مقر موساد” که مورد حمله قرار گرفت و همچنین دو مقر دیگر هشدار داده شده است.

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: صهیونیست‌ها خودشان اعلام کردند که پهپادهایشان که به فراز پایگاهی در کرمانشاه آمدند از مقرهای آنان در اربیل به پرواز درآمده بودند.

گفتنی است که بامداد روز یکشنبه 13 مارس دستگاه مبارزه با تروریسم در اقلیم کردستان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که در ساعت 1 بامداد به وقت محلی شهر اربیل هدف 12 موشک بالستیک قرار گرفت.

سپاه پاسداران ایران هم در بیانیه‌ای اعلام کرد که یک مرکز اسرائیلی در اربیل را با موشک های قدرتمند هدف حمله قرار داده است.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
خبرگزاری فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا