در جلسه محرمانه مقتدی صدر با نمایندگان مستعفی جریان صدر چه گذشت؟

مقتدی صدر در جلسه با نمایندگان مستعفی جریان صدر از آنان خواست که پراکنده نشوند و آماده انتخابات باشند.

میدل ایست نیوز: منابع آگاه خبر دادند که مقتدی صدر در جلسه با نمایندگان مستعفی جریان صدر تأکید کرده که از استعفا و کناره‌گیری از روند سیاسی عقب‌نشینی نخواهد کرد.

بر اساس فیلمی که دفتر مقتدی صدر از این جلسه منتشر کرد، وی ضمن تشکر از نمایندگان مجلس گفت که آنها را دعوت کرده تا یک چیز را بگوید و آن اینکه تصمیم گرفته از روند سیاسی کشور خارج شود تا با «مفسدان» به هیچ نحوی شریک نباشد.

او در این جلسه که پشت درهای بسته برگزار شد تأکید کرد که می‌خواهد به آنان بگوید که در مرحله آینده در انتخابات هم با «مفسدان» شرکت نخواهد کرد و «اگر آنها مشارکت کنند من مشارکت نخواهم کرد و این عهد من با خدا و ملت است».

صدر افزود که بر فرض اگر مفسدان به یاری خدا از میان رفتند «شما نمایندگان و نامزدهای ما خواهید بود و آماده باشید وپراکنده نشوید و منتظر بمانید و خود را به لحاظ عقیدتی و سیاسی و حقوقی تقویت کنید و به ارتباطتان با ملت و من ادامه بدهید».

به نقل از یک منبع آگاه خبر دادند که صدر در این جلسه که بعد از نماز مغرب و عشاء پشت درهای بسته برگزار شد ضمن تأکید بر اینکه از استفعا و کناره‌گیری از روند سیاسی عقب‌نشینی نخواهد کرد از این نمایندگان بابت «اطاعت» تشکر کرده است.

این منبع آگاه افزوده که بعد از این جلسه، تصمیمات مهمی از جانب صدر اعلام خواهد شد.

رسانه‌های عراقی به نقل از یک منبع آگاه خبر دادند که صدر در این جلسه که بعد از نماز مغرب و عشاء پشت درهای بسته برگزار شد ضمن تأکید بر اینکه از استفعا و کناره‌گیری از روند سیاسی عقب‌نشینی نخواهد کرد از این نمایندگان بابت «اطاعت» تشکر کرده است.

این منبع آگاه افزوده که بعد از این جلسه، تصمیمات مهمی از جانب صدر اعلام خواهد شد.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
موازین نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا