تصویری از مادر شهید فلسطینی که واکنش کاربران شبکه های اجتماعی را به دنبال داشت

تصویری از مادر شهید ابراهیم النابلسی، در حالی که خندان، با صلابت و ثبات، پیکر فرزند شهیدش را تشییع می کند، واکنش کاربران شبکه های اجتماعی را به دنبال داشت.

میدل ایست نیوز: تصویری از مادر شهید ابراهیم النابلسی، جوان فلسطینی که به دست ارتش اسرائیل شهید شد، در حالی که پیکر فرزندش را خندان، با صلابت و افتخار تشییع می کند، واکنش کاربران شبکه های اجتماعی را به دنبال داشت.

به گزارش روسیا الیوم، تصویری از مادر شهید النابلسی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است در حالی که او پیکر فرزندش را در حالی که لبخند بر لب دارد و با ثبات و قدرت تشییع می کند.

یکی از کاربران توئیتر در توئیتی نوشته این چه زنی است؟ از چه چیزی خلق شده؟ در چه مدرسه ای تربیت یافته است؟ این زن نماد فلسطین، سازنده قهرمانان بی نظیر، مادر شهید قهرمان ابراهیم النابلسی است.

کاربری دیگری نوشته این چه ثباتی است، هر کس تو را می بیند از شهادت این شیر تعجب نمی کند.

یکی دیگر از کاربران توئیتر نیز نوشته که مادر فلسطینی قوی تر از قوانین طبیعت است، فرزند شهیدش را بدون گریه تشییع می کند، فلسطین باید پیروز شود و تنها شکست نصیب اسرائیل خواهد شد و بهشت زیر پای مادر ابراهیم النابلسی و مادران همه شهداست.

ارتش اسرائیل روز گذشته در حساب توئیتر رسمی خود نوشت که در پایان عملیات تعقیب و گریز، طی عملیاتی مشترک میان ارتش و شاباک، ابراهیم النابلسی را در شهر نابلس به شهادت رسانده است.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
روسیا الیوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا