فراخوان کمیته ساماندهی تظاهرات حفاظت از حکومت عراق برای تظاهرات گسترده مردمی

کمیته ساماندهی تظاهرات حمایت از حکومت در عراق خواستار آمادگی کامل ملت عراق برای تظاهرات گسترده مردمی در حفاظت از حکومت عراق شد.

میدل ایست نیوز: کمیته ساماندهی تظاهرات حمایت از حکومت در عراق خواستار آمادگی کامل ملت عراق برای تظاهرات گسترده مردمی در حفاظت از حکومت عراق شد.

به گزارش السومریة نیوز، این کمیته ضمن تقدیر و تشکر از مواضع مردم عراق در دفاع از حکومت و نهادهای قضایی و پارلمانی و حفظ قانون و قانون اساسی و جلوگیری از آشوب و بی نظمی، از ملت عراق خواست در آمادگی کامل برای تظاهرات گسترده مردمی در حفاظت از حکومت و تحقق مطالبات خود برای تسریع در تشکیل دولت خدمتگزار ملی با اختیارات کامل و توانا بر از میان برداشتن رنج مردم عراق از گرانی، کمبود آب، قطع برق و غیره باشند.

کمیته ساماندهی تظاهرات حفاظت از حکومت گفت این حکومت، حکومت شما و این کشور، کشور شما است و شما هستید که رنج دیدید و مبارزه کردید و عزیزترین شهدای خود را در دفاع از آن دادید، این تظاهرات برای حزب یا جریان یا طرفی نیست بلکه تظاهرات ملتی است که از حکومت حفاظت می کند تا در امنیت، صلح، حاکمیت و ثبات زندگی کند و بیکاری، محرومیت و فقر را از بین ببرد.

کمیته مذکور افزود که شما فرزندان عشائر اصیل که از دفاع از حق خود کوتاهی نمی کند و به هیچ کس اجازه مصادره اراده خود یا تعرض به اقتدار خود را نمی دهد می خواهیم که کوتاهی نکنید، دولت کنونی کوتاهی کرده و مقصر است و پارلمان نیز تعطیل است و دستگاه قضایی در معرض تعرض قرار دارد و هیچ کس حفاظت از حکومت را به غیر از قانون و قانون اساسی تضمین نمی کند، پس از روستاها و شهرهای خود با قلب پاک خود برای حمایت از حکومتتان و یاری مطالبات عادلانه تان راهی تظاهرات شوید.

این کمیته در پایان گفت که زمان و مکان تظاهرات آتی به زودی به یاری خداوند از سوی کمیته ساماندهی تظاهرات حفاظت از حکومت اعلام خواهد شد.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
السومریة نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا