ورود زائرانی ایرانی با اتوبوس و خودروی شخصی به عراق در ایام اربعین ممنوع شد

ستاد مرکزی اربعین حسینی ایران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که حمل و نقل زائران ایرانی با اتوبوس و خودروی شخصی به کشور عراق در ایام اربعین ممنوع خواهد بود.

میدل ایست نیوز: ستاد مرکزی اربعین حسینی ایران تاکید کرد که انتقال زائران اربعین حسینی با اتوبوس و خودروی شخصی از ایران به داخل عراق در ایام اربعین (از پنجم لغایت 23 ماه صفر) ممنوع خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری ایرانی تسنیم، ستاد مرکزی اربعین حسینی ایران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که حمل و نقل مسافران (کابوتاژ) با اتوبوس و خودروی شخصی به کشور عراق در ایام اربعین (از پنجم لغایت 23 ماه صفر) ممنوع خواهد بود.

در اطلاعیه ستاد مرکزی اربعین حسینی آمده است که در راستای ارائه خدمات بهتر و مناسب تر به زوار در ایام اربعین و تلاش عملی با بهره‌گیری از امکانات موجود و تجارب قبلی با هدف تحقق سفری ایمن برای متقاضیان شرکت در راهپیمایی اربعین، و با توجه به ضرورت استفاده بهینه از ظرفیت حمل و نقل عمومی برای زوار اربعین و امعان نظر به محدودیت‌های ناوگان حمل و نقل عمومی، اهمیت تردد ایمن زوار به لحاظ شرایط زیرساختی و همچنین محورهای مواصلاتی آن سوی مرز، حمل و نقل مسافران (کابوتاژ) با اتوبوس و خودروی شخصی به کشور عراق در ایام اربعین (از پنجم لغایت 23 ماه صفر) ممنوع خواهد بود.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا