دیدار بافل طالبانی با فالح الفیاض درباره آخرین تحولات سیاسی و امنیتی

رئیس سازمان الحشد الشعبی با رئیس اتحادیه میهنی کردستان با حضور شالاو کوسرت رسول و خالد شوانی در مورد آخرین تحولات سیاسی و امنیتی دیدار و گفت وگو کردند.

میدل ایست نیوز: «فالح الفیاض» رئیس سازمان الحشد الشعبی با «بافل طالبانی» رئیس اتحادیه میهنی کردستان در بغداد دیدار کردند.

به گزارش «ناس نیوز»، بر اساس بیانیه دفتر طالبانی، در این دیدار بافل طالبانی و فالح الفیاض با حضور شالاو کوسرت رسول و خالد شوانی، عضو دفتر سیاسی کردستان دیدار کردند و درباره آخرین تحولات سیاسی و امنیتی و تلاش برای حل مشکلات پیش روی روند سیاسی و همچنین تنش زدایی، بحث و گفت وگو شد.

در این بیانیه آمده که طالبانی برای برقراری صلح و ثبات و دعوت طرفین به انعطاف و سازش در مورد خواسته های خود تاکید کرد و گفت زندگی و معیشت شهروندان در اولویت است و همه اقدامات باید در این راستا انجام شود.

دفتر اطلاع رسانی العامری عنوان کرد که «هادی العامری» رئیس ائتلاف فتح و بافل طالبانی نیز دیشب در مورد تحولات اوضاع سیاسی در این کشور بحث و گفت وگو کردند.

در دیدار العامری و طالبانی نیز تعدادی از پرونده‌ها و مسائل فوری مربوط به مصلحت کشور مورد برسی قرار گرفت و دو طرف درباره پیشرفت‌ها و راه حل‌های سیاسی که می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام داد، رایزنی کردند.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
ناس نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا