نتانیاهو: یائیر لاپید در برابر تهدیدات حزب الله لبنان عقب نشینی کرده است

نخست وزیر سابق اسرائیل با انتشار ویدیویی در توئیتر از عملکرد نخست وزیر وقت این کشور انتقاد کرد و گفت لاپید در برابر تهدیدات حزب الله عقب نشینی کرده است.

میدل ایست نیوز: «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر سابق اسرائیل «یائیر لاپید» نخست وزیر وقت این کشور را به «تسلیم و حرف شنوی از حزب الله و واگذاری گاز به لبنان» متهم کرد.

به گزارش «المیادین»، نتانیاهو با انتشار ویدیویی در توئیتر عنوان کرد که هموطنان اسرائیلی من! یک بیانیه خیلی نگران کننده برای شما دارم، لاپید در برابر تهدیدات سیدحسن نصرالله عقب نشینی کرد.

نتانیاهو در این ویدیو گفت که نصرالله لاپید را تهدید کرده که اگر میدان گازی کاریش را قبل از امضای قرارداد با لبنان عملیاتی کنیم، به اسرائیل حمله خواهد کرد.

وی در ادامه افزود که لاپید از نصرالله ترسیده و میدان گازی کاریش را فعال نکرده است و حالا می‌خواهد این میدان گازی را بدون نظارت و رقابت از سمت ما به لبنان بدهد.

نخست وزیر سابق اسرائیل بیان کرد که در اول ماه نوامبر با کمک شما، حزب لیکود با ریاست من، دولت ضعیف لاپید را به یک دولت راست‌گرای پایدار برای چهار سال آینده تبدیل خواهد کرد، دولتی که امنیت و عزت ملی را به اسرائیل باز می‌گرداند.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
المیادین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا