حمله توپخانه‌ای سپاه ایران به مقر تروریستها در اقلیم کردستان عراق

روابط عمومی نیروی زمینی سپاه ایران از حمله توپخانه ای به چندین مقر «گروهک‌های تروریستی» در شمال عراق خبر داد.

میدل ایست نیوز: روابط عمومی نیروی زمینی سپاه ایران از حمله توپخانه ای به چندین مقر «گروهک‌های تروریستی» در شمال عراق خبر داد.

به گزارش خبرگزاری «فارس» روابط عمومی نیروی زمینی سپاه نیز در اطلاعیه‌ای از آغاز عملیات یگان های قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) این نیرو برای انهدام «مواضع گروهک های تروریستی و ضد ایرانی وابسته به استکبار جهانی در اقلیم شمال عراق که در روزهای اخیر با عبور از مرزهای جمهوری اسلامی ایران در شمال غرب کشور برخی پایگاه های مرزی کشورمان را مورد حمله قرار داده اند»، خبر داد.

در متن این اطلاعیه آمده است: در پی تعرضات روزهای گذشته عوامل گروهک های تروریستی و ضد انقلاب وابسته به استکبار جهانی و لانه کرده در اقلیم شمال عراق مبنی بر عبور از مرزهای جمهوری اسلامی ایران و مورد حمله قرار دادن برخی پایگاه‌های مرزی کشورمان که با پاسخ قاطع رزمندگان اسلام همراه و با برجا گذاردن تلفات، منجر به فرار تروریست‌های مهاجم شده است».

این بیانیه افزوده: «به رغم تذکرات و هشدار های متعدد به مقامات اقلیم در خصوص جلوگیری از استقرار و فعالیت گروهک ها و تروریست‌های مزدور و اجیر شده ضد انقلاب علیه جمهوری اسلامی و قصور و بی توجهی آنان نسبت به اقدامات در خور و پیشگیرانه؛ نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با به کارگیری یگان‌های عملیاتی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) امروز (شنبه) انهدام مقرها و مراکز استقرار، طراحی و توطئه چینی گروهک‌های متجاوز تروریستی و ضد انقلاب در آن سوی مرزهای کشور در اقلیم شمال عراق را با عملیات آتشباری و حملات توپخانه‌ای آغاز کردند».

در بخش دیگیری از این بیانیه نیز آمده است: «از مردم و ساکنین محلی عزیز اقلیم شمال عراق نیز درخواست می‌کنیم از نزدیک شدن به مقرها و مراکز مربوط به گروهک های تروریستی ضد ایرانی در منطقه خودداری و از محل استقرار تروریست ها فاصله بگیرند».

این خبرگزاری همچنین به نقل از یک منبع آگاه نظامی با تایید این خبر تشریح کرد: «این اقدام در پاسخ به حمایت شرورانه رهبران و عناصر ضدانقلاب از اغتشاشات و اقدامات اراذل و اوباش مورد حمایت و با هدف تنبیه و گوشمالی این گروهک‌ها صورت گرفته است».

وی تشریح کرد: «چند مقر گروهک‌های تروریستی در آنسوی مرزهای شمال غرب مورد هدف حملات توپخانه‌ای نیروهای غیور و رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت».

این منبع آگاه تأکید کرد: این حملات توپخانه‌ای ادامه خواهد داشت.

گروهک‌های تروریستی در چند روز اخیر با استفاده از اعتراضات مردمی داخل ایران سعی در ایجاد التهاب و وحشت در شهرهای مرزی شمالغرب را داشتند.

صفحه ویژه جام جهانی قطر جام جهانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا