واحد اطلاع‌رسانی امنیتی عراق از مشاهده افراد نفوذی در تظاهرات امروز بغداد خبر داد

واحد اطلاع‌رسانی امنیتی عراق از شناسایی افراد نفوذی در میان تظاهرات‌کنندگان خبر داد که با کوکتل مولوتف و تفنگ ساچمه‌ای به نیروهای امنیتی حمله می‌کنند.

میدل ایست نیوز: واحد اطلاع‌رسانی امنیتی عراق از شناسایی افراد نفوذی در میان تظاهرات‌کنندگان خبر داد که با کوکتل مولوتف و تفنگ ساچمه‌ای به نیروهای امنیتی حمله می‌کنند.

در بیانیه رسمی واحد اطلاع‌رسانی امنیتی عراق که خبرگزاری رسمی این کشور (واع) آن را منتشر کرده آمده که نیروهای امنیتی عراق به روش کاملا حرفه‌ای و بدون حمل سلاح و با خودداری از هرگونه خشونت در حال تعامل با تظاهرات‌کنندگان در بغداد هستند.

این بیانیه افزوده که دستگاه‌های امنیتی عراق عناصر نفوذی را در میان تظاهرات‌کنندگان شناسایی کردند که به سمت نیروهای امنیتی کوکتل مولوتف پرتاب می‌کنند یا با تفنگ ساچمه‌ای به آنان تیراندازی می‌کنند که خلاف حالت مسالمت‌آمیز تظاهرات است.

در این بیانیه از تظاهرات‌کنندگان خواسته شده که این افراد نفوذی را فورا تحویل دستگاه امنیتی دهند و حالت مسالمت‌آمیز تظاهرات را حفظ کنند.

از صبح امروز در سالروز تظاهرات اول اکتبر 2019، تظاهراتی در بغداد در حال برگزاری است.

منابع خبری از مشاهده موارد پرتاب سنگ به سمت نیروهای امنیتی از جانب هواداران مقتدی صدر در حاشیه این تظاهرات خبر داده اند.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
واع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا