سفرای جدید کویت، دانمارک و هلند استوارنامه خود را به برهم صالح تحویل دادند+تصاویر

رئیس جمهوری عراق، در کاخ السلام بغداد، استوارنامه طارق عبدالله الفرج، سفیر جدید کویت، کریستین تورنینگ، سفیر جدید دانمارک و یوهانیس لیندرت ساندی، سفیر جدید هلند را دریافت کرد.

میدل ایست نیوز: برهم صالح، رئیس جمهور عراق، در کاخ السلام بغداد، استوارنامه طارق عبدالله الفرج، سفیر جدید کویت، کریستین تورنینگ، سفیر جدید دانمارک و یوهانیس لیندرت ساندی، سفیر جدید هلند را دریافت کرد.

بنابر آنچه در بیانیه دفتر ریاست جمهوری عراق آمده است، برهم صالح تاکید کرد که عراق به حمایت جامعه بین الملل و برقراری روابط متوازن براساس منافع مشترک و تقویت همکاری سیاسی، اقتصادی و تجاری و عبور از اختلافات از طریق گفت وگو امید دارد.

وی اشاره کرد که چالش های جهانی و منطقه ای مشترکی وجود دارد که نیازمند همکاری و هماهنگی مشترک است که از بارزترین آن مبارزه با تروریسم، افراط گرایی فرامرزی، مقابله با نواسانات اقتصادی و بحران های بهداشتی و تغییرات اقلیمی شدید است.

رئیس جمهوری عراق برای سفرای جدید در کشورش موفقیت در فعالیت جدید خود در راستای تقویت روابط دوجانبه را آرزو کرد.

سفرای جدید کویت، دانمارک و هلند در عراق نیز از رئیس جمهوری عراق تشکر و نسبت به تقویت روابط کشورهایشان با عراق در زمینه های مختلف در راستای تقویت پیوندهای مشترک ابراز امیدواری کردند.

صفحه ویژه جام جهانی قطر جام جهانی
منبع
ریاست جمهوری عراق

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا