محمود عباس: پاسخ اسرائیل را می دهیم

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی تأکید کرد که فلسطینیان با «مقاومت مردمی مسالمت‌آمیز و تحرک گسترده بین‌المللی» با اقدامات خصمانه اسرائیل مقابله می‌کنند.

میدل ایست نیوز: رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی تأکید کرد که فلسطینیان با «مقاومت مردمی مسالمت‌آمیز و تحرک گسترده بین‌المللی» با اقدامات خصمانه اسرائیل مقابله می‌کنند.

به گزارش «آناتولی»، «محمود عباس» در یک سخنرانی تلویزیونی در تقدیر از چهره‌های آکادمیک مدافع فلسطین، گفت که فلسطینیان تسلیم نمی‌شوند و به ایستادگی ادامه می‌دهند و با گسترش مقاومت مردمی مسلامت‌آمیز و تحرک گسترده در سطح بین‌المللی به اقدامات خصمانه اسرائیل پاسخ می‌دهند.

وی گفت که همه دوستداران صلح و عدل در کنار فلسطینیان خواهند بود و افزود که این اسرائیل را وادار خواهد کرد که به اشغالگری خود پایان دهند و در برابر جرایم خود پاسخ‌گو شود.

عباس بر اهمیت قدرت نرم در حمایت از حق و عدالت و صلح و حمایت از ملت فلسطین که خواستار صلح فراگیر و عادلانه است تأکید کرد و گفت که اسرائیل هر لحظه به حقوق ملت فلسطین دست‌درازی می‌کند.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که شهرک سازی اسرائیلی مانند سرطان در حال رشد است و شهرک‌نشینان تروریست تباهی به بار می‌آورند و سربازان اسرائیلی دست به کشتار می‌زنند و حتی جنازه ده‌ها فلسطینی را نزد خود نگه می‌دارند و تحویل نمی‌دهند و خانه‌ها را تخریب می‌کنند و اموال مردم فلسطین را مصادره و آنان را از حق بهره‌برداری از منابع طبیعی‌شان محروم می‌کنند. 

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا