واکنش لبنان به ادعای انتقال سلاح از ایران به حزب الله از فرودگاه بیروت

در پی گزارش شبکه «العربیه ـ الحدث» درباره انتقال سلاح از ایران به حزب‌الله از طریق فرودگاه بیروت، وزیر کشور لبنان به این گزارش واکنش نشان داد.

میدل ایست نیوز: در پی گزارش شبکه «العربیه ـ الحدث» درباره انتقال سلاح از ایران به حزب‌الله از طریق فرودگاه بیروت، وزیر کشور لبنان به این گزارش واکنش نشان داد.

به گزارش «القدس العربی»، این اولین بار نیست که رسانه‌ها ادعای انتقال سلاح به حزب‌الله از طریق فرودگاه را مطرح می کنند اما آنچه در گزارش اخیر شبکه «العربیه الحدث» را متفاوت می کرد ادعای استفاده از پروازهای هواپیمایی معراج و تأکید بر تأثیر آن در روند فعالیت فرودگاه بیروت بود.

در این راستا، «بسام مولوی» وزیر کشور لبنان در فرودگاه بیروت حاضر شد و پس از دیدار از بخش‌های گوناگون فرودگاه با مقامات امنیتی آن تشکیل جلسه داد.

او در پاسخ به این گزارش گفت: «ما توجه جدی به اجرای قانون و حفاظت از لبنان داریم و مدیر کل سازمان هواپیمایی مسافربری لبنان در جریان همه مسائل هست».

مولوی افزود که لبنان با همکاری نهادهای امنیتی کشور با جدیت در عرصه مبارزه با قاچاق تلاش می‌کند.

همزمان «فادی الحسن» مدیرکل هواپیمایی مسافربری لبنان، گزارش «العربیه» را بی اساس دانست و تأکید کرد که شرکت «معراج» اولین پرواز خود به فرودگاه بیروت را در 14 نوامبر انجام داده است.

او گفت که انتشار چنین گزارشی در چنین زمانی (در آستانه تعطیلات کریسمس و سال نوی میلادی) به وجهه فرودگاه لبنان آسیب می‌زند.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
القدس العربی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا