افزایش تعداد شهدای جنین

تعداد شهدای اردوگاه جنین در شمال کرانه باختری به 4 نفر افزایش یافت. وضعیت در این اردوگاه بحرانی است و اسرائیل مانع از امدادرسانی می شود.

میدل ایست نیوز: تعداد شهدای اردوگاه جنین در شمال کرانه باختری به 4 نفر افزایش یافت. وضعیت در این اردوگاه بحرانی است و اسرائیل مانع از امدادرسانی می شود.

به گزارش خبرگزاری رسمی فلسطین (وفا) وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد در پی حمله اسرائیل به اردوگاه جنین در شمال کرانه باختری، از صبح تاکنون 4 فلسطینی شهید و تعداد زیادی مجروح شدند. حال برخی از مجروحان وخیم است.

وزارت بهداشت فلسطین افزود: وضعیت اردوگاه جنین بسیار بحرانی است و هلال احمر اطلاع داده که مجروحان زیادی وجود دارد که انتقال آنان دشوار است. اسرائیل از ورود آمبولانس ها به اردوگاه جنین برای نجات مجروحان جلوگیری می کند.

این وزارتخانه تاکید کرد که نیروهای اسرائیلی به بیمارستان دولتی جنین یورش بردند و عمداً گاز اشک آور را به بخش اطفال در بیمارستان شلیک کردند که باعث خفگی کودکان شد.

وزارت بهداشت فلسطین خواستار تشکیل جلسه فوری با صلیب سرخ جهانی و سازمان بهداشت جهانی برای توقف این تجاوز و مداخله برای نجات جان مردم فلسطین شده است.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
وفا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا