نخستین پرواز از مسقط به رامسر هفته آینده انجام می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران گفت که نخستین پرواز مستقیم از مسقط به فرودگاه بین المللی رامسر هفته آینده انجام می شود.

میدل ایست نیوز: روح الله سلگی، معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران از برگزاری اولین تور گردشگری سلامت کشورهای عربی به مازندران در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش ایسنا، وی در جلسه هماهنگی این رویداد با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی گفت: اولین تور گردشگران عربی از کشور عمان روز 22 خرداد ماه جاری (دوشنبه 12 ژوئن) به مقصد رامسر اجرایی خواهد شد.

وی افزود: 140 مسافر از گردشگران کشور عمان مستقیم از مسقط وارد رامسر خواهند شد.

معاون استاندار مازندران برگزاری تورهای گردشگری را فرصتی مغتنم برای معرفی جاذبه های طبیعی و اقلیمی این استان دانست وافزود: با هدف معرفی جاذبه ها و قابلیت های ممتاز گردشگری مازندران بسته های فرهنگی بین گردشگران خارجی توزیع خواهد شد.

سلگی با اشاره به قابلیت های مازندران در راه اندازی توریست سلامت یادآور شد: با توجه به رغبت گردشگران کشورهای عربی برای انجام اقدامات درمانی در کشورمان این آمادگی در بخش سلامت مازندران وجود دارد و امکانات استان در این زمینه قابل گسترش است.

معاون استاندار مازندران گفت: با پیگیری استاندار مازندران و موافقت وزیر راه و شهرسازی توسعه فرودگاه رامسر که نقش مهمی در جذب گردشگران خارجی بویژه کشورهای عربی دارد، توسعه خواهد یافت.

در این جلسه مدیران کل دستگاه‌های مربوطه به ویژه اداره کل فرودگاه‌ها وامور گذرنامه فراجا در زمینه راه اندازی زیر ساخت‌های مورد نیاز در فرودگاه رامسربرای پذیرش گردشگران خارجی اعلام آمادگی و همکاری کردند.

پیش از این رسانه های عمانی، گزارش داده بودند که سازمان هواپیمایی عمان با برقراری پرواز هفتگی از عمان به فرودگاه بین المللی رامسر در شمال ایران موافقت کرده است.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا