تمجید از مقاومت ملت فلسطین در گفت وگوی تلفنی ولایتی و هنیه

مشاور رهبر ایران در امور بین المللی در مکالمه ای تلفنی با رئیس دفتر جنبش سیاسی حماس مقاومت ملت فلسطین به ویژه در کرانه باختری را تحسین کرد.

میدل ایست نیوز: علی اکبر ولایتی مشاور رهبر جمهوری اسلامی ایران در امور بین‌الملل تلفنی با اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس گفتگو کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، ولایتی از مقاومت ملت فلسطین به ویژه در کرانه باختری تمجید کرد و آن را پیروزی عزم و اراده ملت و مقاومت فلسطین خواند.

وی با اشاره به بحران دامنگیر اسرائی، بر موضع ثابت جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ملت و مقاومت فلسطین تا رسیدن به حقوق حقه خود تاکید کرد.

از سوی دیگر، اسماعیل هنیه هم ضمن تشکر از ولایتی به خاطر این تماس تلفنی، بر ثبات و پایداری ملت فلسطین و قدرت آن برای مقابله با اسرائیل تاکید کرد.

هنیه همچنین موضع ثابت جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ملت و مقاومت قهرمان فلسطین را ستود.

وی با اشاره به اینکه اسرائیل با تشدید جنایات خود به دنبال درهم شکستن عزم و اراده ملت فلسطین است، تاکید کرد که ملت و مقاومت فلسطین بر ادامه راه خود و تلاش برای در هم شکستن استراتژی دشمن و به شکست کشاندن طرح‌های آن تا آزادسازی سرزمین و مقدسات فلسطین مصمم است.

پیش از این نیز مشاور رهبر جمهوری اسلامی ایران، طی تماسی تلفنی با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین پیرامون آخرین تحولات فلسطین گفت وگو کرده بود.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
مرکز اطلاع رسانی فلسطین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا