خبر اولسیاسی

در دیدار با خانواده شهید سلیمانی
رهبر ایران خطاب به قاآنی: باید خط تقویت جبهه مقاومت همچنان ادامه یابد

رهبر ایران در دیدار با خانواده شهید سلیمانی در آستانه سالروز شهادت او، با تمجید و تقدیر از تلاش‌های فرمانده نیروی قدس سپاه ایران گفت که باید خط تقویت جبهه مقاومت همچنان ادامه یابد.

میدل ایست نیوز: آیت الله خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران در دیدار با خانواده شهید سلیمانی مهم‌ترین نقش و خدمت شهید سلیمانی را احیای جبهه مقاومت در منطقه عنوان کرد و گفت: شهید سلیمانی برای احیای جبهه مقاومت تلاش بسیاری کرد و این کار را با همان اخلاص و با تدبیر و عقل و اخلاق به پیش بُرد.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله خامنه‌ای بعد از ظهر امروز در دیدار خانواده شهید سلیمانی، گسترش بیش از پیش نام و یاد و خصوصیات این شهید را ناشی از اخلاص شهید سلیمانی دانست و تاکید کرد: مهم‌ترین نقش و خدمت این شهید بزرگوار، احیای جبهه مقاومت در منطقه بوده است.

رهبر ایران با تاکید بر اینکه مقاومتِ نزدیک به سه ماهه غزه به علت وجود جبهه مقاومت است، گفت: شهید سلیمانی برای احیای جبهه مقاومت تلاش بسیاری کرد و این کار را با همان اخلاص و با تدبیر و عقل و اخلاق به پیش بُرد.

آیت‌الله خامنه‌ای با تمجید و تقدیر از تلاش‌های سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه ایران افزود: باید خط تقویت جبهه مقاومت همچنان ادامه یابد.

منبع
ایرنا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا