سیاسی

رئیس قوه قضائیه ایران فردا به عراق سفر می‌کند

رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران، فردا سه‌شنبه در پاسخ به دعوت رسمی رئیس شورای‌عالی قضایی عراق، در صدر یک هیات عالی‌رتبه قضایی به عراق سفر می‌کند.

میدل ایست نیوز: غلامحسین محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران، فردا سه‌شنبه در پاسخ به دعوت رسمی «فائق زیدان» رئیس شورای‌عالی قضایی عراق، در صدر یک هیات عالی‌رتبه قضایی به عراق سفر می‌کند.

به گزارش ایرنا، در جریان این سفر، برنامه‌های کاری ویژه‌ای به منظور تقویت هر چه بیشتر مناسبات حقوقی و قضایی ایران و عراق، صورت خواهد پذیرفت.

بر اساس این گزارش ، دیدار با رئیس‌جمهور، نخست‌وزیر و رئیس شورای عالی قضایی عراق از جمله برنامه‌های کاری سفر رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران به عراق است.

همچنین دیدار با ایرانیان مقیم عراق، مذاکره و رایزنی با مقامات قضایی عراق، پیگیری ویژه اقدامات دستگاه قضایی عراق پیرامون روند رسیدگی به پرونده ترور سرداران محور مقاومت شهیدان «قاسم سلیمانی» و «ابومهدی‌المهندس» و همرزمانشان و تقویت و توسعه همکاری های مشترک قضایی برای مقابله با تروریسم، از جمله برنامه‌های کاری سفر رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران به عراق است.

منبع
ایرنا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا