سیاسی

سوء قصد نافرجام پهپاد رژیم صهیونیستی به جان یکی از مقامات حزب الله

منابع خبری اعلام کردند یکی از مسئولان محلی حزب الله لبنان از سوء قصد تروریستی رژیم صهیونیستی جان سالم به در برده است .

میدل ایست نیوز:  یک مقام محلی حزب الله لبنان از حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به خودروی او  در نزدیکی بیمارستان دولتی بنت جبیل در استان نبطیه در جنوب لبنان جان سالم به در برد.

مازن ابراهیم، ​​مدیر دفتر الجزیره در لبنان  اعلام کرد: رژیم اشغالگر اسرائیل امروز رشته حملات هوایی جدیدی به تمامی بخش های جنوب لبنان انجام داد که بر اساس اعلام رسانه های لبنانی یک فروند پهپاد دشمن، به  یک خودرو در نزدیکی بیمارستان دولتی بنت جبیل حمله کرد که این حمله به زخمی شدن یک نفر منجر شد.

این منبع بدون اشاره به جزئیات حمله و نام مقام مسئولی که هدف سوء قصد قرار گرفته است؛ اعلام کرد نیروهای دفاع مدنی وابسته به جمعیت «کشافه الرساله الاسلامیه»، واحد آمبولانس وابسته به جنبش امل لبنان ، از انتقال یک مجروح این حمله به بیمارستانی در منطقه خبر دادند.

این درحالی است که چندین شهرک در جنوب لبنان روز دوشنبه  هدف هفت حمله رژیم صهیونیستی قرار گرفت و طبق گزارش خبرگزاری های لبنانی هواپیماهای رژیم صهیونیستی به یک منزل غیر مسکونی در  منطقه مرزی «طیر حرفا» نیز حمله کردند.

گفتنی است از زمان آغاز جنگ در نوار غزه در 7 اکتبر، مرزهای جنوبی لبنان شاهد حملات متقابل حزب الله و رژیم صهیونیستی بوده است که این امر نگرانی های بین‌المللی را در خصوص گسترش دامنه تنش‌ها و درگیری ها  برانگیخته  است.

منبع
الجزیره

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا