سیاسی

شبکه عبری خبر داد:
استعفای 14 مقام در واحد سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی

تعداد زیادی از مقامات واحد دانیل هاگاری سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، از جمله نفر دوم این واحد و سایر افسران، از مقام خود استعفا داده‌اند.

میدل ایست نیوز: شبکه 14 رژیم صهیونیستی فاش کرد که  با وجود ادامه جنگ در نوار غزه تعداد زیادی از مقامات واحد دانیل هاگاری سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، از جمله نفر دوم این واحد و سایر افسران، از مقام خود استعفا داده‌اند.

به گزارش «الجزیره» در میان برجسته‌ترین استعفادهندگان – به گفته این شبکه – مرد دوم این واحد و سخنگوی ارتش برای رسانه‌های خارجی و بین‌المللی، ریچارد هکت است. سه مقام زن نیز استعفا دادند و تأکید کردند که امور عملیاتی و شخصی به خوبی پیش نمی‌رود.

به گزارش این شبکه، روابط هاگاری سخنگوی ارتش با تعدادی از روسای سابق ستاد ارتش که وابسته به برخی احزاب سیاسی هستند، سوالات زیادی را به وجود آورده و وضعیت آشفته ای را در داخل این واحد ایجاد کرده است.

این کانال تایید کرد که تعداد افرادی که در جریان جنگ جاری در نوار غزه استعفا داده‌اند غیرعادی است.

در ماه‌های اخیر، گزارش‌های متعددی از اختلافات عمیق بین مقامات سیاسی و نظامی رژیم صهیونیستی، بر سر مدیریت جنگ توسط دولت و طرح آن پس از جنگ در نوار غزه، گزارش شده است.

بر اساس داده‌های فلسطینی و سازمان ملل، از 7 اکتبر، جنگ اسرائیل علیه غزه ده‌ها هزار قربانی داشته است که بیشتر آنها کودک و زن هستند.

منبع
الجزیره

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا