اجتماعی

حدود 160 مغازه و 20 انبار در دهوک طعمە حریق شدند

بر اثر آتش سوزی در یکی از بازارهای دهوک، حدود 160 مغازه و 20 انبار در آتش سوختند.

میدل ایست نیوز: مدیریت حوادث استان دهوک اعلام کرد که بامداد امروز آتش سوزی مهیبی در یکی از بازارهای دهوک روی داد که بر اثر آن حدود 160 مغازه و 20 انبار در آتش سوختند و خسارات سنگینی به بار آورده است.

به گزارش «کردپرس»، بر اساس بیانیە مدیریت بحران اقلیم کردستان، آتش سوزی بازار دهوک ساعت 3:43 بامداد امروز دوشنبه (1 آوریل) رخ داده و ظرف سه ساعت و 20 دقیقه مهار شدە است.

بر اثر این حادثه حدود 160 مغازه و 20 انبار طعمه حریق شدند و مغازه دارانی که کالا و اجناس خود را از آتش دور کرده بودند نیز خسارت دیده اند.

مغازه داران در مورد میزان خسارات وارده می گویند که ده ها هزار دلار متضرر شدەاند. نه تنها کسانی که مغازه‌هایشان به طور کامل یا جزئی سوخته است، متحمل خسارت شده‌اند، بلکه کسانی که اجناس خود را از مغازه‌های خود خارج کرده‌اند تا در برابر آتش سوزی در امان باشند نیز متضرر شده اند.

مدیریت حوادث دهوک می‌گوید: «به گفته یکی از نگهبانان این بازار، علت آتش سوزی اتصال الکتریکی کابل برق بوده است، اما متعاقباً علت آن را بررسی و اعلام می کنیم».

مدیریت بحران اقلیم کردستان تاکید کردە است: این حادثه تلفات جانی نداشتە است و تنها هشت شهروند و سه نفر از کارکنان به بیمارستان اعزام شدند و حال عمومی آنها رضایت بخش است.

منبع
کردپرس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا