سیاسی

امضای قرارداد بین بانک توسعه بین المللی و اقلیم کردستان عراق

بانک توسعه بین المللی برای اجرای طرح یکپارچه‌سازی حقوق کارمندان اقلیم کردستان با سایر کارمندان عراق با مقامات اقلیم قراردادی امضا کرد.

میدل ایست نیوز: بانک توسعه بین المللی برای اجرای طرح معروف به «حساب من» قراردادی مشارکتی با دولت اقلیم کردستان عراق امضا کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی عراق، بانک توسعه بین المللی برای اجرای طرح «حساب من» که هدف از آن یکپارچه سازی حقوق کارمندان اقلیم کردستان با سایر کارمندان عراق است، قرارداد مشارکت و همکاری با دولت این اقلیم امضا کرد.

این منبع با اشاره به اینکه این اقدام مهم همزمان با تلاش های بانک توسعه برای گسترش فعالیت های خود در اقلیم صورت می گیرد، افزود: این طرح به عنوان بخشی از برنامه راهبردی این بانک است که هدف آن تقویت تجارت و افزایش تعداد شعب آن در اقلیم کردستان است در حالیکه هم اکنون این بانک 3 شعبه دارد.

این منبع افزود: یکی دیگر از اهداف این بانک گسترش روش‌های پرداخت الکترونیک در اقلیم کردستان با فعال‌سازی بیشتر دستگاه‌های خودپرداز و مراکز فروش دستگاه های « POS»، است و بزودی شعبه چهارم این بانک نیز افتتاح خواهد شد.

در همین زمینه، عزیز احمد معاون دفتر نخست وزیر اقلیم کردستان از تلاش های بانک توسعه بین المللی و کمک آن به توسعه سیستم مالی اقلیم با ارائه خدمات مالی و تسهیلات مختلف قدردانی کرد.

زیاد خلف، رئیس هیئت مدیره بانک توسعه بین المللی، نیز بر اهمیت امضای این مشارکت با دولت اقلیم کردستان برای یکپارچه سازی حقوق کارکنان دولت تاکید کرد.

منبع
خبرگزاری رسمی عراق

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا