سیاسی

رژیم صهیونیستی از اجرای عملیات در رفح بر مبنای «داده‌های اطلاعاتی» خبر داد

ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد که نیروهایش در حال حاضر، عملیات‌ «دقیق و مبتنی بر داده‌های اطلاعاتی» را در شهر رفح در جنوب نوار غزه انجام می‌دهند.

میدل ایست نیوز: همزمان با تداوم تلاش‌های بین‌المللی برای توافق آتش‌بس در غزه، ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد که نیروهایش در حال حاضر، عملیات‌ «دقیق و مبتنی بر داده‌های اطلاعاتی» را در شهر رفح در جنوب نوار غزه انجام می‌دهند.

به گزارش العربیه، در بیانیه امروز ارتش رژیم صهیونیستی آمده است که سربازانش در نبردی در نزدیکی تونل‌های مورد استفاده عناصر حماس، شرکت کردند.

این در حالی است که «رویترز»، به نقل از شاهدان عینی گزارش داد که تانک‌های رژیم صهیونیستی پس از تصرف مناطق شرقی، جنوبی و مرکزی رفح، به سمت غرب و شمال این شهر حرکت کردند.

طبق گفته شاهدان عینی، در پی آتش هواپیماها، تانک‌ها و ناوهای جنگی رژیم صهیونیستی، موج جدید آوارگان از این شهر که پیشتر بیش از 1 میلیون آواره را در خود جای داده بود، آغاز شده است.

به گفته اهالی فلسطینی، به نظر می‌رسد که نیروهای صهیونیست در صدد تکمیل کنترل خود بر این شهر هستند که از اوایل ماه مه، محور اصلی حملات رژیم صهیونیستی بوده است.

منبع
العربیه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا