سیاسی

تمدید زمان رای‌گیری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ایران در عراق

سفارت ایران در بغداد اعلام کرد که زمان رای‌گیری دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران تا ساعت ۲۰ به وقت محلی تمدید شده است.

میدل ایست نیوز: سفارت ایران در عراق اعلام کرد: با توجه به افزایش مشارکت و حضور گسترده و پرشور ایرانیان مقیم و زائران عتبات مقدسه در عراق، زمان رای گیری دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران تا ساعت ۲۰ به وقت محلی تمدید شد.

به گزارش ایرنا، سفارت جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که به دلیل افزایش مشارکت و حضور ایرانیان مقیم و زائران عتبات مقدسه عراق در مراکز اخذ رای در مراکز شش گانه بغداد، نجف ، کربلا، بصره، اربیل و سلیمانیه، زمان رای گیری در این مراکز تا ساعت ۲۰ تمدید می گردد.

ایرانیان حاضر در عراق همزمان با سراسر کشور ساعت ۸ صبح به وقت محلی امروز جمعه پانزدهم تیرماه برای شرکت در دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران با حضور در محل استقرار ۲۴ صندوق ثابت و سیار برای انتخاب بهترین فرد برای ریاست جمهوری چهاردهم به پای صندوق های رای آمدند.

براساس این گزارش شش مرکز اخذ رای بغداد، نجف اشرف، کربلا، بصره، اربیل و سلیمانیه پیش از شروع زمان قانونی اخذ رای شاهد حضور پرشور ایرانیان مشتاق برای شرکت در انتخابات بودند.

برای این دوره از انتخابات در عراق ۱۴ صندوق ثابت و ۱۰ صندوق سیار در مجموع ۲۴ صندوق اخذ رای درنظر گرفته شده است.

منبع
ایرنا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا