سائرون: همه فراکسیون های سیاسی مصمم به تصویب هیئت دولت در روز چهارشنبه هستند

ائتلاف سائرون امروز سه شنبه اعلام کرد: همه فراکسیون های سیاسی به منظور عدم تخطی از زمان‌بندی مشخص شده در قانون اساسی، مصمم هستند حتی در صورت عدم تکمیل وزرای پیشنهادی، فردا یا پس فردا کابینه جدید را تصویب کنند.

میدل ایست نیوز: ائتلاف سائرون امروز سه شنبه اعلام کرد: همه فراکسیون های سیاسی به منظور عدم تخطی از زمان‌بندی مشخص شده در قانون اساسی، مصمم هستند حتی در صورت عدم تکمیل وزرای پیشنهادی، فردا یا پس فردا کابینه جدید را تصویب کنند.
«عباس علیوی» نماینده پارلمان عراق از ائتلاف سائرون عنوان کرد: همه فراکسیون های سیاسی بر این مطلب اتفاق نظر دارند که در راستای پیشگیری از وقوع بحران های جدیدی که عراق تاب تحمل آنها را ندارد، هیئت دولت در زمان معین تشکیل شود و از زمان بندی مشخص شده در قانون اساسی تخطی نکند.
علیوی با بیان اینکه فردا یا پس فردا برنامه های دولت اعلام و در خصوص وزرای جدید رای گیری انجام خواهد شد، عنوان کرد: وزارت خانه های دفاع، کشور و دارایی و شاید شماری دیگر از وزارت خانه ها، هنوز در دست بررسی و رایزنی است و تا این لحظه قطعیت نیافته است.
وی در پایان گفت: فراکسیون های سیاسی حتی در صورت اعلام تشکیل کابینه به شکل ناقص با این شرط که در سریع ترین زمان ممکن بقیه وزرا هم معرفی شوند، اعتراضی نخواهند کرد.
منبع:المعلومه

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا