آماده باش «سرایا القدس» برای جنگ با اسرائیل

پس از اظهارات زیاد النخالة و تهدید به جنگ با اسرائیل برای حمایت از اسرای فلسطینی، سرایا القدس آمادگی کامل خود و بسیج عمومی اعلام کرد.

میدل ایست نیوز: سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی پس از تهدید «زیاد النخالة»، دبیرکل این جنبش مبنی بر جنگ با اسرائیل، رزمندگان خود را به حالت آماده باش درآورد و بسیج عمومی اعلام کرد.

سرایا القدس در بیانیه ای گفت: از اظهارات زیاد النخالة درباره وضعیت اسرای قهرمان ما در زندان های اسرائیل مطلع شدیم، ما در میان رزمندگان خود بسیج عمومی اعلام می کنیم و در آمادگی کامل قرار داریم و گوش به فرمانیم.

النخاله پیش از این تصریح کرده بود که ما به حمایت از اسرا به تمامی شیوه‌های ممکن ادامه می‌دهیم حتی اگر این مسئله به جنگی دیگر ختم شود و هیچ توافقنامه‌ ای هم نمی تواند ما را از این حمایت ها بازدارد.

گفتنی است که باشگاه اسرای فلسطینی اخیرا اعلام کرد که 250 نفر از اسرای جهاد اسلامی در اعتراض به اقدامات سرکوبگرانه اسرائیل دست به اعتصاب غذا زده اند.

«قدوره فارس»، رئیس این مرکز حقوقی تصریح کرد که قرار است پس از گذشت 7 روز، صد نفر از این اسرا دست به اعتصاب آب هم بزنند و به تدریج به تعداد آن ها افزوده خواهد شد.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
روسیا الیوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا