واکنش دبیر کل کتائب امام علی(ع) به اظهارات صدر: برخی اگر تقلب به ضررشان بود رفتارشان هم فرق می‌کرد

دبیر کل کتائب امام علی(ع)، تأکید کرد که گروه های معترض به نتایج انتخابات از چارچوب های قانونی خارج نشده اند.

میدل ایست نیوز: «شبل الزیدی»، دبیر کل کتائب امام علی(ع)، تأکید کرد که گروه های معترض به نتایج انتخابات از چارچوب های قانونی خارج نشده اند و افزود که اگر تقلب به ضرر «برخی از دیگر گروه ها» انجام شده بود عملکرد آنها کاملا متفاوت با عملکرد معترضان کنونی بود.

او با انتشار بیانیه‌ای که بدون نام آوردن از صدر، به روشنی واکنش به اظهارات وی بود، تأکید کرد که گروه‌های معترض به تقلب در انتخابات، گروه‌های شکست‌خورده در انتخابات نیستند و آن‌قدر شواهد و مدارک دارند که ثابت کنند که در انتخابات تقلب صورت گرفته است.

وی گفت که این گروه‌ها با عقلانیت و حکمت و بردباری و از روش‌های قانونی و مشروع از جمله تظاهرات و تجمع مسالمت‌آمیز استفاده کردند و از روش‌های معمول قانونی کمیساریا را خطاب قرار دادند و به مطالبه حقوق خود و هواداران خود ادامه می‌دهد و هیچ مشکلی در این موضوع نمی بینند.

الزیدی تأکید کرد که این نیروها در پی نابود کردن روند سیاسی کشور برنیامدند بلکه تلاششان بازگرداندن این روند به مسیر درست است و با لحنی کنایه‌آمیز به صدر گفت: «اگر موضوع برعکس بود و تقلب به نفع گروه‌های دیگری انجام شده بود اوضاع کاملاً متفاوت بود».

او افزود: «ما در پی ساختن نهاد حکومت هستیم و حقمان را طلب می‌کنیم و رفتن نیروهای مخالف سراغ قدرت و مقام و بیانیه‌های آنان و مشروعیت بخشیدنشان به فریبکاری و دروغ انتخاباتی خللی در عزم ما ایجاد نمی‌کند».

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا