سیاسی

دستگیری شبکه خرابکاری مرتبط با آلمان و هلند توسط سپاه ایران

سپاه پاسداران ایران 12 عنصر خرابکار مرتبط با عوامل خارج از کشور را در مرکز ایران شناسایی و دستگیر کرد.

میدل ایست نیوز: روابط عمومی سپاه پاسداران ایران در استان مرکزی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد، شبکه‌ای متشکل از 12 نفر عنصر مرتبط با عوامل خارج از کشور در یکی از شهرستان های استان شناسایی شد.

به گزارش ایرنا، در این اطلاعیه، آمده است: اعضای این شبکه با هدایت عوامل ضد انقلاب ساکن در آلمان و هلند ضمن انجام فعالیت علیه امنیت ملی اقدام به تهیه سلاح جنگی و قصد انجام اقدامات خرابکارانه داشتند که با توجه به اشراف سیستم اطلاعاتی قبل از انجام هر گونه اقدام دستگیر شدند.

در این اطلاعیه ادامه داده شده‌ است: به توفیق الهی و با توجه به اعتراف سرویس های خارجی در جلسات محرمانه داخلی پروژه اغتشاشات شکست خورده است، لکن اعتصابات با حربه تهدید و به قصد برهم زدن تمرکز دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی برای انجام اقدامات تروریستی همچنان در دستور کار سرویس ها و عوامل میدانی آنها قرار دارد.

در این اطلاعیه خاطر نشان شده‌ است: سپری شدن این روزها نیازمند هوشیاری آحاد مردم وفادار و صاحبان حقیقی ایران اسلامی عزیز به ویژه بازاریان، دانشجویان و کارگران است.

این اطلاعیه افزوده است: پیشرفت‌های خیره کننده انقلاب اسلامی در حوزه صنایع تک، علوم زیستی ،نانو فناوری، هسته ای و موشکی همگی مرهون مجاهدت جوانان انقلابی و عالم این مرز و بوم بوده و همواره مورد رشک و حسد عناصر کوردل داخلی و خارجی و در سایه امنیت مردم پایه و پایدار بوده است.

منبع
ایرنا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا