سیاسی

حماس خواستار تداوم مقاومت در کرانه باختری

جنبش مقاومت اسلامی (حماس) خواستار اوج بخشیدن به فعالیت‌های مبارزاتی و مقاومتی در کرانه باختری و پیوستن یکپارچه ملت فلسطین به مسیر دفاع از سرزمین و مقدسات این کشور شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، فوزی برهوم، سخنگوی حماس در واکنش به اقدام ارتش صهیونیستی به شهادت محمد زغلول الریماوی خاطرنشان کرد، تیرباران الریماوی پس از بازداشت و شکنجه‌اش یک جنایت جدید است که در کارنامه ننگین و سیاه دشمن صهیونیستی ثبت و ضبط و به لیست سیاه تجاوزاتش علیه ملت فلسطین اضافه می‌شود.

برهوم در اظهارات خود اسرائیل را مسئول کامل نتایج این تجاوز وحشیانه خواند و تأکید کرد که رژیم صهیونیستی با هیچ اقدام وحشیانه سرکوب نخواهد توانست اراده پولادین ملت فلسطین را تضعیف کند و روحیه مبارزه و مقاومت را در وجود آنان از بین ببرد.

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) خواستار اوج بخشیدن به فعالیت‌های مبارزاتی و مقاومتی در کرانه باختری با بهره‌گیری از تمامی ابزارها و ظرفیت‌ها و پیوستن یکپارچه تمامی طیف‌ها و قشرهای ملت فلسطین به مسیر دفاع از سرزمین و مقدسات فلسطین شد.

نظامیان رژیم صهیونیستی روز سه‌شنبه جوانی فلسطینی را در شهرک بیت ریما در رام‌الله به شهادت رساندند. نظامیان اسرائیلی این جوان را به طرز وحشیانه‌ای مورد حمله و ضرب و شتم قرار داده و سپس او را بازداشت کردند. این جوان فلسطینی پس از اسارت به دلیل شدت خونریزی به شهادت رسید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا